SEOPi
Bursa SEO

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Nedir - Bursa SEO Pinovasyon

Google SEO Hizmeti Nedir ?

Google SEO Hizmeti Nedir sorusuna verilecek en kısa cevap, Google da ilk sayfada çıkmanızı sağlayacak danışmanlık faaliyetlerinin bir bütünüdür. Bursa SEO Pinovasyon firmamız, SEOpi , Bursa ilimizde web seo hizmeti veren firmalar dan biridir. SEO hizmeti almak istiyorum diyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Web SEO hizmetleri akış şemamız aşağıdaki grafikteki gibidir.

SEO Hizmeti
SEO Hizmeti Adımları

SEO Hizmetleri Nelerdir ?

Seo hizmeti, SEO analizi ve SEO çalışması olmak üzere iki aşamalıdır. Kurumsal seo hizmeti (ileri) ve Bireysel seo hizmeti (basit) olmak üzere iki ayrı seviyede hizmet vermekteyiz. SEO hizmeti çeşitlerini sayarsak; web seo, sosyal seo, görsel seo ve video seo olarakta tiplere ayırabiliriz. Seo çeşitlerine göre, web aramalarında, sosyal ağ aramalarında, görsel aramalarda veya video aramalarında ön plana çıkmanızı sağlar. SEO hizmeti detay 'ı aşağıdadır.

1. SEO Analiz Nedir

Seo analiz araçlarını kullanarak hazırlanan bir seo hizmeti detay raporudur. Web siteniz analiz edilerek seo performansının iyi olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Özel analiz siteleri ile seo performansınız ölçülmektedir. Bu raporun bir seo uzmanı tarafından yorumlanarak hazırlanması gerekir. Site içi ve site dışı olmak üzere iki tip analiz yapılır. Site içi seo analizinde, web tasarımızın google seo uyumlu olup olmadığı incelenir. Site dışı analizde ise sitenizin diğer sitelerle olan ilişkisi analiz edilir. Hazırlanan seo analiz raporuna göre seo çalışması yapılır.

a. Backlinks Analizi (Geri Beslemeler)

Backlinks, bir web sitenin diğer bir siteye verdiği linktir. SEO analizinin bir parçasıdır. Tüm arama motorları sahte backlinks'e karşıdır. Dış kaynaklı web sitelerin sizi referans olarak göstermesi google da yükselmenizi sağlar. Tıpkı işe girmek için referans gösterilmeniz gibidir. Fakat bu işin doğal olması gerekir. Google endekslerine girdiğinizde google sizden performans bekleyecektir. Sitenizin içeriği yeterli değilse ve sitenize giren ziyaretçiler hemen çıkıyorsa google sizi tekrar endeks dışına çıkartacaktır. Backlink sayısının yüksek olmasına rağmen, ziyaretçiler hemen çıkıyorsa sitenizin kötü niyetli olduğu anlaşılacaktır. Bu sebeple her şeyin doğal olmasına özen gösterin. İşte bu noktada backlink kalite analizi devreye girmektedir. Backlinkler sitenizi riske sokabilir. Aylık olarak backlinklerinizin takip edilip , kalite analizi yapılmalıdır. Kalıcı link türetme faaliyetleri yürütülmelidir.

2. SEO Çalışması Nedir

Seo analizi sonuçlarına göre eksiklikler belirlenir. Sektörünüze uygun anahtar kelimeler belirlenip web sitenize seo teknikleri uygulanarak gömülür. Web siteniz arama motorlarına tanıtılır, seo performansı sürekli analiz edilmelidir. Analiz sonuçlarına göre seo çalışması güncellenmelidir.

a. Bölgesel SEO Çalışması

Dünyada belirli lokal bölgeler için hazırlanmış kritik anahtar kelime bulma çalışmasıdır. Bölgesel seo çalışmasına göre hazırlanan web siteleri o bölgede arama motorlarından yapılan aramalarda üst sıralarda çıkar. Dünya genelinde hazırlanan bir seo çalışmasında, web sitesine giren ziyaretçi sayısı fazla olabilir. Fakat önemli olan sitenize giren kullanıcıların kaç tanesi sizinle müşteri olarak iletişime geçmektedir. Bölgesel hazırlanan SEO çalışması ile ziyaretçi sayınız azalabilir ama müşteri olarak dönüş yapan ziyaretçi oranı artacaktır. Bursa ili içerisinde hizmet veren bir firmanın, Bursa ili içerisindeki müşteriler tarafından yapılan aramalarda ön plana çıkması tercih edilmelidir. Yani, Bursa SEO Hizmeti tercih edilmelidir. Farklı ülke ve diller içinde hazırlanan seo çalışması benzer kategoriye girmektedir.

Tecrübeyle öğrenebileceğiniz etkili SEO tekniğini HEMEN emailinize göndermemizi ister misiniz?

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir

Kurumsal seo hizmeti profesyonel firmalar için uygulanan bir pakettir. Uygulanan seo paketinin içeriği geniş ve kapsamlıdır. Kurumsal firmalarda sayfa sayısı, içerik, ürün çeşitliliği artmaktadır. Marka prestiji önem kazandığı için seo çalışması için ayrılan zaman daha fazla olmaktadır. Kurumsal firmaların marka prestijlerini korumaları için SEO hizmetimizden faydalanmaları gerekir. Sanayi tecrübemiz sayesinde kurumsal firmalar için google seo uyumlu makale çalışmaları hazırlayarak kurumların SEO performanslarını ve tanınmışlıklarını maksimuma çıkarmaktayız.


Kurumsal seo hizmetiyle firmalar ne kazanmaktadır?

 

 • Markalaşma
 • Seo inovasyonuyla ürün çeşitlilik artışı
 • Pazar artışı
 • Trend takibiyle pazara hızlı adaptasyon
 • Zayıf pazarlarda güçlenme
 • Yurt dışına masrafsız erişim
 • İhracat artışı

 

 • Fırsatları önceden yakalamak
 • Değişikliklere ve ekonomik krizlere karşı hızlı korunma
 • Verimli ekip
 • Genç nüfusa ürünlerini ve kendini tanıtma fırsatı
 • İlk yatırımla sürekli ücretsiz reklam

Google SEO Hizmetleri

Google seo nasıl yapılır diyorsanız SEOpi ile irtibata geçebilirsiniz. Google seo hizmetleri gibi yandex seo hizmetleri, bing seo hizmetleri, baidu seo hizmetleri de Bursa SEO Pinovasyon tarafından verilmektedir. Çinde %80 oranında Baidu kullanılmaktadır. Google'un kullanım oranı %10 dur. Fakat Dünyanın geri kalanında google %90 oranında kullanılmaktadır. Çin marketinin büyüklüğü dikkate alınırsa Baidu da önemli bir arama motorudur. Seo çalışması her arama motoru dikkate alınarak optimize edilmelidir.

Wordpress SEO Hizmeti

Kurumsal firmalar ücretleri yüksek olmasına rağmen wordpress'i web site kurulumunda tercih etmektedirler. Wordpress'in kendine özgü SEO mimarisi bulunmaktadır. Wordpress seo hizmeti için bizlerle çalışabilirsiniz.

Video SEO Hizmeti

Youtube gibi video kanallarına özgü SEO hizmetimizde mevcuttur.

SEO Hizmeti Almak İstiyorum

SEO paketlerimizi inceleyerek size uygun seo hizmeti alabilirsiniz. Özel SEO hizmeti fiyatları hakkında Bursa SEO Pinovasyon, SEOpi, 'den  teklif alabilirsiniz. Bölgesel seo hizmeti almak istiyorum diyen Bursa firmalarına, özel Bursa SEO Hizmeti teklifi de verebiliriz.

# SEO Danışmanlık Hizmeti # Profesyonel SEO Hizmeti # Google SEO Hizmeti Nedir # Wordpress Seo Hizmeti # Bursa SEO Hizmeti # SEO Hizmeti almak istiyorum # Seo hizmetleri nedir # SEO hizmeti veren firmalar # Uygun SEO Hizmeti