SEOPi
Bursa SEO

Web Tasarım » Bursa Web Tasarım

Bursa Web Tasarım ve Bursa Web Dizayn

Bursa Web Tasarım
Bursa Web Tasarım Hizmetleri

Bursa SEO Pinovasyon, bursa web tasarım ve bursa web dizayn şirketleri arasında yerini almıştır. Gemlik, inegöl, karacabey, iznik, orhangazi, keles, gürsu, mudanya, bozüyük gibi yakın ilçelerede web tasarım hizmeti verilmektedir. Bursada web sitesi yapanlardan veya bursa web site tasarım firmalarından farkımız SEO konusundaki sektör bazlı tecrübemizin olması ve marka tescil tecrübemizdir. İnternet sitesi kuran firmalar arasında seçim yaparken, sektörünüz hakkında bilgisi olan ve markalaşma tecrübesi olan bir firmayı seçmeniz avantaj sağlayacaktır.

Unutmayın !!! Web Siteniz Sizin MARKANIZI Temsil Eder

Bursa Web Tasarım Şirketleri Arasında Seçim Yaparken Markalaşmaya Önem Verin

Hiç bir yerde öğrenemeyeceğiniz bir web seo bilgisini Emailinize göndermemizi ister misiniz?

Bursa Web Tasarım ve Bursa Web Dizayn Hizmetlerimiz

Günümüzde bir firmanın marka olabilmesi için web sitesi tasarımı önem arz etmektedir. Markanızın seçimi sürecinden, marka tescil, internet alan adı seçimi, alan adı alımı, SEO kelimelerinin anahtar kelime araçlarıyla seçimi, SEO uyumlu web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, web dizaynı, arama motorlarına kayıt, arama motor optimizasyonu, Web tasarım ve SEO geliştirme faaliyetlerine kadar, kurumunuza hizmet sunabiliriz.

1.Web Dizayn

Web sitenizde geçirilen sürenin artırılması ve kurumsal firma imajı için web grafik dizaynı önem teşkil etmektedir. Web grafik dizayn hizmetlerimiz.

  • Banner Dizayn
  • Arka Plan Resmi Dizayn
  • Logo Dizayn
  • Tanıtım Broşür Dizayn
  • Dijital Kartvizit Dizayn
  • Kare Kod Dizayn (QR Code)

2a. Alan Adı Alma, Domain Tescil, Marka Tescil

Domain tescil ve marka tescil artık beraber yapılması gereken konular haline gelmiştir. Marka tescil ettirmeden .com uyumlu alan adının olup olmadığı veya alan adı almadan markanın tescil edilip edilmediği beraber kontrol edilmelidir. Marka tescil konusundaki uzmanlığımız sebebiyle diğer web tasarım firmalarına karşı avantajlı konumdayız. Marka tescil işlemleri 1 yılı aşabilmektedir. Bu sebeple web tasarımına yapmış olduğunuz tüm yatırım işlemleri çöpe gitmiş olabilir. ilk önce marka konusunda uzman bir firmayla yani bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz.

2b. SEO Analiz, SEO Çalışması, SEO Uyumlu Web Tasarım

Mevcut sitenizin durumunu anlamak için seo analizi yapılır. Web sitenize gelen ziyaretçilerin müşteri olarak size dönmesi için etkili bir seo çalışması gerekir. SEO araçlarıyla gerçekleştirilen seo analiz ve seo çalışmaları web tasarımınız için uygun hale getirilir. SEO çalışmasının pazarınıza göre planlanması gerekir. Örneğin bursadaki tüketicilere erişmek istiyorsanız, bölgesel seo çalışmasıyla bursaya özgü seo içerikli bir sayfa oluşturulması gerekir. Çünkü farklı bölgelerde yaşayan tüketicilerin googleda kullandıkları arama kelimeleri değişiklik göstermektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz web tasarımının arama motoru algoritmalarına göre web siteniz tasarlanır ve seo çalışması bu aşamada sitenize gömülür. Seo makale çalışması ve blog faaliyetleri de yürütülmektedir. Örneğin kimya sektöründe faaliyet gösteren firmanız için uzmanlarımız seo uyumlu makale yazarak web sitenizin sıralamasını yükseltebilir.

Bursa Web Tasarım ile Kalkınacak

Bursamızda SEO uyumlu web site sayısını artırmalıyız.

Bursa Web Dizayn
Bursa Web Dizayn

3. Responsive Web Tasarım

Web sitenizin tasarlandıktan sonra farklı cihazlarda, farklı ekran boyutlarında, farklı internet tarayıcılarında sorunsuz ve uyumlu çalışmalıdır. Farklı cihazlarda web sitenizin görünümünü ayarlayabilmeniz sizlere esneklik sağlayacaktır. Tüm cihazlarla uyumlu olan web sitelerini google üst sıralara çıkarmaktadır. Farklı kitlelere farklı algoritmalarla, farklı içerikler sunabiliriz.

4. Kodlama

Kodlamayla web site algoritmasını ve davranışını istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Müşterilere anket yapma, verileri toplama, saklama, veri içeriğine göre mail gönderme, google drive ile iletişim, ödemeler gibi web sitenizi akıllı hale getirebiliriz.

5. Animasyon Film, Sinemagrafi

Web sitenizde müşterilerinizin geçirdiği süreyi ve profesyonelliği artırmak adına video animasyon çalışmaları yapılmaktadır. Video çalışmalarıyla amacınızı ve hizmetlerinizi müşteriye daha hızlı anlatabilirsiniz. Çeşitli video tipleri vardır. Paralax, zamanı dondurma, sinemagrafi, çizgifilm karakterli animasyon, klasik video filmi ve 3 boyutlu video çalışması gibi.

6. Animasyonlu Web Tasarım

Hareketli inovatif web tasarım animasyonları müşterinizin ilgisini çekecektir. Sizin ne kadar yaratıcılığa önem verdiğinizin göstergesidir.

7.Sosyal Medya Yönetimi, Müşteri Takip

Her ne kadar google sosyal medyanın sıralamada etkisi olmadığını söylense de, link paylaşımları ve yıllık ziyaretçi sayınız google sıralamasına olumlu etki yapmaktadır. Sayfanıza gelen ziyaretçiler sosyal medyada paylaşım aldığınızı gördüklerinde web sitenizi daha güvenilir bulacaktır. Tabi kide sitenize gelen müşterilere form doldurtmak isteyebilir, bilgi toplayabilir, ve bu verileri saklamak isteyebilirsiniz. Müşteri takibi, yönetimi ve müşterilere özel dijital kampanya yayımlama konularında sizlerle beraber çalışabiliriz.

8a. Arama Motor Optimizasyonu

Web siteniz arama motorlarına tanıtıldıktan sonra parametrelerin takibi gerekmektedir. Elde edilen verilere göre sitenizde değişikliğe gidilerek optimizasyon çalışmaları yapılır. Optimizayon çalışmalarında seo analizi ve seo çalışması tekrarlanır.

8b. Web Tasarım ve SEO Geliştirme

Firmanızın web tasarımı sürekli güncellenmelidir. Güncellemeler yapılmaz ise google sıralamasında geri düşmeye başlayacaktır. Statik sayfalarınız sabit kalabilir ama yeni fırsat kelimeler takip edilerek blog (seo makale) çalışmalarına devam edilmelidir. Böylelikle rakiplerinize fark atabilir, yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.


Yeni gelişen trend ise web sitenize giren ziyaretçilerin göstermiş olduğu davranışlar monitör edilerek web tasarımında renk, şekil, animasyonların kullanıcıyı nasıl etkilediği, sitede geçirilen sürenin artıp artmadığı incelenmektedir. Bunlara göre web tasarımınız yeniden şekillendirilmektedir. Aynı şekilde web sitenizde yapılan aramalara görede ürün ve seo çeşitliliği iyileştirilmelidir.

Bursa Web Tasarım Kursu

Bursa web tasarım kursumuz yeni girişimci şirketler için eğitim vermektedir. Yeni girişimci firmanızın reklamını en iyi siz yapabilirsiniz. Bu sebeple web tasarımı ve seo konusunda eğitim almanızı öneririz. Türkiye olarak internetteki payımızı artırabilmemiz için tecrübeli seocu sayımızı artırmalıyız.

Bursa Web Tasarım Hizmet Sözleşmesi

Kurumsal ve aylık danışmanlık işlerimiz için bursa seo olarak, web tasarım hizmet sözleşmesi imzalamaktayız.

# Bursa Web Tasarım # Web Sitesi Tasarımı Bursa # Bursa Web Dizayn # Web Tasarım Firmaları Bursa # Bursa Web Tasarım Ajansı # Bursa Web Tasarım Ajansları # internet sitesi kuran firmalar bursa